Teeifuka USA   TEEIFUKA IS NOODKREET Teeifuka Suriname

Site over de Marrons uit het binnenland van Suriname  en ontwikkelingsprojecten van Stichting Teeifuka in het boven Suriname gebied


 Startpagina

Teeifuka’s elfde hulpgoederenactie voor Suriname - 02022011

 

In het weekend van 28 en 29 januari 2011 is voor de elfde keer een container door onze stichting gevuld met hulpgoederen voor Suriname. Er is deze keer een 40 ft

( + 66 m3) container gevuld. De heer Andre van ’t Slot van Korpershoek warehousing and forwarding uit Nijkerk (www.korpershoek.nl), heeft vanaf 2006 de container, douanedocumentatie en zeevracht naar Paramaribo vakkundig en heel klantvriendelijk afgehandeld. Ook heeft onze stichting goed samengewerkt met mevrouw en meneer Dinie en Gert Loedeman uit Ermelo, die ons al een tijdje helpen met opslagmogelijkheid voor onze hulpgoederen. Familie Loedeman (zending Suriname) verzamelt al 21 jaar lang hulpgoederen ten behoeve van het legers des heils op Pontbuiten. Samen met Zending Suriname wordt de container gevuld en worden de kosten gedeeld.

  

foto links: vullen van de container en foto rechts: container gevuld en dicht gemaakt - vLnR: Aart, Roël, Dinie, Mark, Gieni, Gerda en Mike

 

Deze keer zijn gebruikte fietsen ontvangen van Boonen Bike Shop Harderwijk (www.boonenbikeshop.nl); matrassen van Kok uit Putten (http://www.nestorleven.nl);  computers van Vereniging Aaneen Amsterdam (www.verenigingaaneen.nl); computers van basisschool De Ekkel uit Eelde/Paterswolde (www.de-ekkel.nl.) , de school van David, zoon van Johanna en Ronny Lugard.

 

Naast bovengenoemde hulpgoederen zijn de gangbare hulpgoederen als gebruikte kleren, speelgoed, knuffels, andere schoolbenodigdheden, boeken. keukengerei, etc. meegegaan. Met deze elfde hulpgoederen zending zullen wij weer in staat zijn om Marron studenten in Paramaribo, de mensen in het boven Suriname gebied en ook andere mensen via het leger des heils op Pontbuiten te helpen. . Voor de voorschool in Nieuw Aurora, de basisscholen in de dorpen Nieuw Aurora en Guyaba en gezondheidspost Ladoani zijn er ook goederen meegegaan.

 

Gieni Schuiteman en Gerda van Bentum zijn de stuwende krachten achter de hulpgoederenactie van Teeifuka en ze zijn van plan om begin maart 2011 naar Suriname te vertrekken om daar te helpen de hulpgoederen te distribueren. Maar de bijdrage van  Aart Schuiteman en Mike Camron (de partners van Gieni en Gerda) mag zeker niet onderschat worden. Aart Schuiteman steunt zijn vrouw en dus de stichting al vanaf 2004 en vanaf vorig jaar is Mike Camron actief betrokken bij de stichting. Wij zijn heel blij met deze twee “sterke mannen”. Als alles volgens planning loopt, komt de container op 24 februari 2011 in Suriname aan.

terug naar boven


Bazuinpad 7, 3845 DX HARDERWIJK,  T: +31651111299 / +5977526573/ +5978529626; E: info@teeifuka.nl; Giro: 9697935; KVK: 08120461 - © Copyright Lugard